Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

° Již 12 zemí tak disponuje vlastním průmyslovým katalogem Mecalux.

° Logismarket sází na Českou republiku pro její rychlý růst s perspektivou zvýšené potřeby nákupů strojního zařízení.

Logismarket, průmyslový katalog Mecaluxu, posiluje své mezinárodní zastoupení novým site v České republice. Již 12 zemí tak disponuje on-line katalogem, který usnadňuje kontakt mezi firmami a dodavateli průmyslových produktů. Logismarket nabízí více než 56 000 produktů více než 3 300 firem, které jsou zastoupeny v katalogu. Potenciální nákupčí může prostřednictvím Logismarketu prohlížet a srovnávat produkty a služby, žádat o personalizovanou cenovou nabídku on-line prostřednictvím mailu, webu, telefonicky či faxem. Firma obdrží přímo bez prostředníků žádost o příslušnou cenovou nabídku.

Logismarket vsadil na Českou republiku, protože se jedná o rychle se rozvíjející zemi s dobrými vyhlídkami na nárůst nákupu strojního zařízení v nejbližší budoucnosti. V českém průmyslu operuje přibližně 150 000 firem, jejich příjmy se pohybují kolem 120 000 milionů eur. Téměř jedna třetina aktivní populace, přibližně 1,3 milionů lidí, pracuje v průmyslovém sektoru.

 

Logismarket, rostoucí počet návštěvnosti katalogu

Během roku 2006 Logismarket registroval více než 8,5 milionů návštěv (data dodaná kanceláří OJD), číslo, které se neustále zvyšuje. V prvním pololetí roku 2007 Logismarket zaznamenal nárůst návštěv o 21,8% ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku a navýšil o 23% počet zprostředkovaných obchodních kontaktů. Logismarket dovoluje mezinárodním i místním firmám prodávat do míst, kam se jejich obchodní zastoupení nemá možnost jinak dostat, což umožňuje nové možnosti podnikání a větší rozšíření obchodní značky.

 

Historie Logismarketu

Logismarket je založen v lednu roku 2001 ve Španělsku a od té doby následuje mezinárodní charakter Mecaluxu. Francie a Portugalsko jsou první evropské země, ve kterých se v říjnu roku 2001 otevírá vlastní site. Po několika měsících, v březnu 2002, již funguje italský web a v září se spouští německé stránky, stejně jako mezinárodní verze v angličtině na www.logismarket.com.

V červnu roku 2004 přichází na svět web v zemích Beneluxu a koncem stejného roku ve Velké Británii. V srpnu 2006 se spouští katalog ve třech nových zemích zároveň: v Rakousku, Švýcarsku a Polsku. A od počátku října 2007 Logismarket počítá s vlastním site pro Českou republiku.

Adresy Logismarketu

 

www.logismarket.es (Španělsko)

www.logismarket.pt (Portugalsko)

www.logismarket.fr (Francie)

www.logismarket.it (Itálie)

www.logismarket.de (Německo)

www.logismarket.nl/be (Benelux)

www.logismarket.co.uk (Velká Británie)

www.logismarket.at (Rakousko)

www.logismarket.ch (Švýcarsko)

www.logismarket.pl (Polsko)

www.logismarket.cz (Česká republika)