Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Průmyslový adresář Logismarket zažívá v Argentině rychlý a jistý růst. Výrobci a distributoři průmyslových produktů a služeb přijali tento Průmyslový adresář velmi dobře. Stále více firem z velmi odlišných sektorů využívá služeb Logismarketu k propagaci svých produktů a k využívání dalších výhod jako jsou obchodní kontakty získané prostřednictvím adresáře.

Vzhledem k dynamismu průmyslové sítě v Argentině, bylo rozhodnuto i přes méně než roční přítomnost na tomto trhu, rozšířit řadu produktů, které se vztahují k otevření nové kategorie pro Obráběcí stroje.

S touto novinkou má Logismarket.com.ar aktuálně k dispozici 10 kategorií průmyslových produktů.

O Logismarketu
Logismarket je v Evropě a Latinské Americe důležitým průmyslovým adresářem s více jak 71 000 výrobky, zahrnující více jak 4300 firem. Je známý kvalitou obchodních kontaktů, které vytváří, stejně jako kompletními technickými informacemi, které zde můžete najít. Logismarket je k dispozici ve třech formátech: online, tištěný a na CD-ROM a měsíčně zaznamenává více jak 1 150 000 profesionálních návštěv. Logismarket je součástí Grupo MECALUX, světového dodavatele globálních řešení pro skladování.

www.logismarket.cz