PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

TMT Chrudim

(T M T spol. s r.o. Chrudim)

Tradiční výrobce dopravníků a dopravníkových linek - projekce, konstrukce, výroba, montáž a servis dopravníků a dopravníkových systémů včetně řidicích systémů a podpěrných ocelových konstrukcí.Podrobné informace o firmě  TMT Chrudim

Naše firma patří již více než 2ž let mezi přední české dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů.

Vyrábíme a dodáváme transportní, manipulační a dopravníkovou techniku, vhodnou pro profesionální dopravu sypkých a kusových materiálů ve všech průmyslových odvětvích a oborech.

Naší předností jsou velké zkušenosti projekčních a konstrukčních týmů ve spojení s moderním a výkonným hardwarovým a softwarovým vybavením, a to s podporou vlastní silné realizační základny. Provádíme projekci, konstrukci, výrobu, montáž a servis dopravníků a dopravníkových systémů včetně dodávek řídících systémů, robotických pracovišť, podpěrných ocelových konstrukcí atd., často formou dodávky tzv. „na klíč“,  přičemž vždy vycházíme ze specifických požadavků a přání našich zákazníků.

Zařízení dodáváme zejména tuzemským zákazníkům, ale přibližně 40% objemu tržeb představují dodávky pro zahraniční zákazníky zejména v Evropě, ale také např. v USA, Mexiku, Brazílii, Rusku, Malajsii, Jordánsku, Maroku nebo Saudské Arábii.

Transportní zařízení a systémy zahrnují dopravníky: pásové, řetězové a řemenové, šnekové, válečkové, podvěsné, článkové, dopravníky s modulárními pásy, korečkové elevátory, podavače, podpěrné ocelové konstrukce, násypky, manipulátory, robotizovaná pracoviště, řídicí systémy...

Firma je dodavatelem transportní a manipulační techniky pro různá hospodářská odvětví. Jedná se především o průmysl automobilový, chemický, elektrotechnický, energetický, hutní, papírenský, potravinářský, strojírenský, zemědělství, recyklace a využití odpadů, těžba a zpracování surovin, výroba pneumatik nebo stavebních hmot.

Certifikáty kvality ISO 9001:2015, EN 1090-1:2009+A1:2011
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Tovární 290
537 01  Chrudim
Pardubický - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy TMT Chrudim

T M T spol. s r.o. Chrudim představuje své nové vysokodynamické laserové řezací centrum

05/10/2015, Chrudim - Firma TMT pořídila nejmodernější vysokodynamické laserové řezací centrum "PRIMA POWER PLATINO FIBER", které bude využívat pro svou výrobu a zároveň svou kapacitu nabízet zámečníkům a výrobcům v oboru strojírenství.

TMT Chrudim Vás zve na MSV 2014

08/09/2014, Brně - Najdete nás ve stánku č. 20 v pavilonu A2 na výstavišti v Brně.

TMT Chrudim Vám přeje šťastný nový rok

19/12/2013, Chrudim - Přejeme Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků.

Produkty TMT Chrudim

.C-CTU-947644175