null
null

TMT Chrudim

Tradiční výrobce dopravníků a dopravníkových linek - projekce, konstrukce, výroba, montáž a servis dopravníků a dopravníkových systémů včetně řidicích systémů a podpěrných ocelových konstrukcí.

Chrudim, Pardubický, Ceská Republika

O TMT Chrudim

Naše firma patří již více než 2ž let mezi přední české dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů.

Vyrábíme a dodáváme transportní, manipulační a dopravníkovou techniku, vhodnou pro profesionální dopravu sypkých a kusových materiálů ve všech průmyslových odvětvích a oborech.

Naší předností jsou velké zkušenosti projekčních a konstrukčních týmů ve spojení s moderním a výkonným hardwarovým a softwarovým vybavením, a to s podporou vlastní silné realizační základny. Provádíme projekci, konstrukci, výrobu, montáž a servis dopravníků a dopravníkových systémů včetně dodávek řídících systémů, robotických pracovišť, podpěrných ocelových konstrukcí atd., často formou dodávky tzv. „na klíč“,  přičemž vždy vycházíme ze specifických požadavků a přání našich zákazníků.

Zařízení dodáváme zejména tuzemským zákazníkům, ale přibližně 40% objemu tržeb představují dodávky pro zahraniční zákazníky zejména v Evropě, ale také např. v USA, Mexiku, Brazílii, Rusku, Malajsii, Jordánsku, Maroku nebo Saudské Arábii.

Transportní zařízení a systémy zahrnují dopravníky: pásové, řetězové a řemenové, šnekové, válečkové, podvěsné, článkové, dopravníky s modulárními pásy, korečkové elevátory, podavače, podpěrné ocelové konstrukce, násypky, manipulátory, robotizovaná pracoviště, řídicí systémy...

Firma je dodavatelem transportní a manipulační techniky pro různá hospodářská odvětví. Jedná se především o průmysl automobilový, chemický, elektrotechnický, energetický, hutní, papírenský, potravinářský, strojírenský, zemědělství, recyklace a využití odpadů, těžba a zpracování surovin, výroba pneumatik nebo stavebních hmot.

Dokumenty ke stažení

  • Stručná prezentace firmy TMT Stáhnout
  • T M T spol. s r.o. Chrudim - Firemní prezentace Stáhnout

Certifikáty:

ISO 9001:2015, EN 1090-1:2009+A1:2011

Doporucené zprávy TMT Chrudim

.C-CTU-947644175
null