TOP TECH

prodejce CAD/CAM

Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký, Ceská Republika

O TOP TECH

Společnost TOP TECH s.r.o. byla založena v roce 1998 s cílem doplnit předchozí obchodní zkušenosti s prodejem CAD/CAM systémů službami a návaznými technologiemi tak, aby mohla být naplněna 3D vize nabídky komplexní inženýrské linky CAD-CAM-CNC.

Krátce po svém vzniku se TOP TECH stala autorizovaným prodejcem CAD/CAM systému SURFCAM a sys. CADKEY a později i SolidWorks. Svoje obchodní aktivity rozšířila o zakázky v oblasti prostorové 3D konstrukce a programování CNC obráběcích strojů. V roce 1999, 2001 a 2002 získala firma TOP TECH ocenění nejlepší dealer CAD/CAM sys. SURFCAM v České republice. Ve snaze poskytnout zákazníkům komplexní služby v oblasti obrábění jsme spolupracovali s řadou dodavatelů obráběcích strojů, což vyvrcholilo v roce 2000 podpisem smlouvy o výhradním obchodním zastoupení společnosti Kovosvit MAS a.s. Sezimovo Ústí pro kraj Liberecký, Královéhradecký a Pardubický. Prodej strojů probíhal v letech 2000 až 2006. Dnes již 12 let naplňujeme svou 3D vizi a poskytujeme 3D prostor pro řešení požadavků  zákazníků z řad významných strojírenských podniků.

Naše cíle:

1. Nabízet a zavádět špičkové 3D technologie v oblasti CAD/CAM a CNC obrábění.

Špičkovými technologiemi rozumíme nikoliv špičkové ceny, ale 3D řešení technologických problémů zákazníka pomocí moderních produktů za přijatelnou cenu, které zajistí vysokou produktivitu. Vysokou produktivitu dle našeho názoru nezajistí pouze samotná technologie, ale její rychlé zavedení včetně odborného zaškolení.

2. Poskytnout zákazníkům kvalitní služby podporující dodávky 3D CAD/CAM.

Kvalitní služby souvisejí s detailní znalostí nabízených produktů a zkušenostmi s jejich zaváděním a s řešeními konkrétních technologických problémů zákazníků. Zkušenosti se nedají koupit, dají se pouze získat časem a množstvím zpracovaných zakázek. Naši pracovníci pracují v námi nabízených produktech již 9 let a objem zpracovaných zakázek tvoří významnou část obratu naší společnosti.

.C-CTU-1339229366