PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

TopDesigner.cz

(TopDesigner.cz - Profesionální design loga, webu a jiných grafických prací)

Profesionální design loga, webu a jiných grafických prací: grafické práce všeho druhu. Zpracovány formou designérské soutěže, kterou si u nás sami vytvoříte. Získáte návhry od více než 2500 designérů.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  TopDesigner.cz

Grafický portál, který se hodí pro zpracování veškerých grafických prací (loga, produktových obalů, webových stránek, tiskovin a letáků a dalších).

Výhody pro Vás:

  • jednoduše si vytvoříte grafickou soutěž – zadání. Designérům popíšete své požadavky, zvolíte výši odměn a délku soutěže (platí, že čím vyšší odměny, tím vyšší zájem grafiků). S grafickou soutěží máte jistotu, že dostanete kreativní řešení a výsledek, který přesně hledáte. Zbavíte se nejčastějšího rizika při práci s jedním designérem - že se Vám netrefí do vkusu,
  • získáte desítky návrhů. Na našem portále pracuje v současné době přes 2500 designérů, kteří průměrně vloží 86 návrhů k jedné soutěži. U návrhů na logo je to řádově více – kolem 150-200. Grafici spolu soutěží a tím více se snaží navrhnout neideálnější řešení,
  • návrhy okomentujete – tím upřesňujete své zadání a získáváte návrh, který Vám bude více vyhovovat – aktivní komentování pozitivně aktivně ovlivňuje průběh a výsledky soutěže,
  • vyberete vítěze – zaplatíte jen za práci, která bude nejlépe odpovídat vašim představám.

K dnešnímu dni jsme úspěšně realizovali více než 165 soutěží.

U jednotlivých kategorií grafických prací máme stanoveny minimální ceny, které jsou vyjádřením výher pro soutěžící designéry. Ceny si nastavte tak, aby dokázaly designéry oslovit a aby odpovídaly rozsahu požadované práce. Všeobecně pak platí, že čím více zadavatel nabídne, tím více grafiků osloví a může očekávat kvalitnější návrhy.

Zároveň se jedná i o vhodný způsob, jak najít grafika na případnou dlouhodobou spolupráci.

Vytvořit soutěž lze snadno po registraci do našeho systému. Následně budete muset vyplnit jednoduchý formulář s Vašimi požadavky (zadání soutěže), můžete přiložit i potřebné soubory. V rámci tvorby zadání si budete moci vybrat z volitelných služeb. Hned po spuštění Vaší soutěže budou všichni naši designéři kontaktováni přes email, pravidelně také informujeme o soutěžích na našem Facebooku a Twitter účtu.

Po ukončení projektu Vám zašleme standardně daňový doklad. 21% DPH se vztahuje jen na naše služby. Výhry pro designéry jsou od DPH osvobozeny.

Pokud budete potřebovat cokoli doplnit, objasnit, nebo pomoct s vytvořením zadání, můžete zavolat/napsat.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Vinohradská 89/90
130 00  Praha
Hlavní město Praha - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Tiskové zprávy TopDesigner.cz

Grafická komunita designérů pracuje již rok

12/04/2013, Praha - Crowdsourcingový portál TopDesigner.cz funguje a mění stojaté vody grafických prací již přes rok. Přes 2100 grafiků z České a Slovenské republiky se aktivně účastní grafických soutěží a tím spoluvytvářejí největší grafickou komunitu v obou zemích.

Produkty TopDesigner.cz

.C-CTA-2490323662