Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Design webu

Produkt firmy TopDesigner.cz

Nechte si vytvořit unikátní design vaší webové stránky formou designérské soutěže.

Tvorba webových stránek je velmi komplexní záležitostí. Vedle toho, že web musí být dostatečně přehledný, klade se také vysoký důraz na webdesign. Nenechávejte návrh webu na jediném grafikovi a svěřte tento problém rovnou celé komunitě designérů!

Cena designu webových stránek již od 6 999 Kč (vč. DPH a poplatků). Jedná se o cenu za hlavní stránku. Pokud budete požadovat více podstránek, tak doporučujeme, abyste přidali minimálně dalších 1 000 Kč za každou další stránku.

Čím více více finančních prostředků našim webdesignérům v soutěži poskytnete, tím lepší výsledky lze očekávat. Nebudete-li s výsledkem spokojeni, tak Vám peníze vrátíme!

  • Neomezený počet revizí obdržených návrhů.
  • Máte na výběr z více tvůrčích nápadů na podobu webu.
  • Zaplatíte jen za design webu, který bude nejlepší!

O firmě TopDesigner.cz

TopDesigner.cz

TopDesigner.cz

Profesionální design loga, webu a jiných grafických prací: grafické práce všeho druhu. Zpracovány formou designérské soutěže, kterou si u nás sami vytvoříte. Získáte návhry od více než 2500 designérů.

Praha, Hlavní město Praha, Ceská Republika

.P-CTA-2490323662-2448009953