Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Transco Bohemia

Naše klíčové kompetence jsou národní a mezinárodní spedice, národní a mezinárodní přepravy, celní odbavení, logistické procesy a logistikconsulting.

Děčín, Ceská Republika

O Transco Bohemia

Firma byla založena v roce 1970 v Kostnici (Konstanz), krátce po založení poboček ve Švýcarsku, v Anglii a Itálii.
V roce 1994 se uskutečnilo rozšíření sítě do východní Evropy založením TRANSCO Bohemia v Česku a v roce 1997 založením TRANSCO Polska. Dnes vykonává skupina TRANSCO na 16 pracovištích kvalifikované a obsáhlé logistické a dopravní služby, zaměstnává více než 400 pracovníků a má k dispozici přes 550 vlastních dopravních jednotek.
Nejmoderněji vybavené logistické centrum ve městě Gottmandingen (Německo) nabízí v současnosti na 30.000 m² skladových ploch všechny možnosti po celý logistický řetězec procesu, zde se vyvíjí a realizují m.j. interní projekty SCM pro automobilový, farmaceutický průmysl a průmysl spotřebního zboží.
.C_PDT_CAT-CTA-947645484-947645538