PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Troax

(Troax CZ, s.r.o.)
Troax je světovým lídrem v distribuci a výrobě průmyslových panelů a dělících systémů. V oblasti bezpečnosti je členem skupiny Gunnebo Group.


Podrobné informace o firmě  Troax

Troax je světovým lídrem v distribuci a výrobě průmyslových panelů a dělících systémů.

Naše lehké avšak velice odolné panely z drátěného pletiva je možno personalizovat a doplnit tak, aby mohly být přizpůsobeny jakémukoli požadovanému použití. Vaše potřeby uspokojíme díky našim regionálním skladům, které denně dostávají materiál z největšího skladu pletivových panelů na světě, Troaxu ve švédském Hillerstorpu.

Troax distribuuje širokou nabídku vysoce kvalitních a bezpečných řešení po celém světě.

Automatizace a robotika
Dnešní průmyslová prostředí s vyspělými procesy uplatňují přísné bezpečnostní požadavky spolu s omezeným přístupem autorizovaného personálu. Panely z drátěného pletiva od Troaxu se pojí s dobře vyvinutým modulárním systémem, který lze také personalizovat našimi standardními produkty.

Manipulace materiálu a logistika
Troax splní všechny požadavky spojené se skladováním a bezpečností. Jsme jedním z nejvíce upřednostňovaných dodavatelů pro všechny typy průmyslu, od tradičních výrobců, kteří potřebují větší prostor a plynulost ve výrobně, až po instalace vysokého skladování. Můžeme splnit všechny Vaše potřeby a nabídnout Vám kompletní řešení.
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Petra Bezruče 1795
272 01  Kladno
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Troax

.C-CTU-2705216550