Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Troax

Troax je světovým lídrem v distribuci a výrobě průmyslových panelů a dělících systémů. V oblasti bezpečnosti je členem skupiny Gunnebo Group.

Kladno, Ceská Republika

O Troax

Troax je světovým lídrem v distribuci a výrobě průmyslových panelů a dělících systémů.

Naše lehké avšak velice odolné panely z drátěného pletiva je možno personalizovat a doplnit tak, aby mohly být přizpůsobeny jakémukoli požadovanému použití. Vaše potřeby uspokojíme díky našim regionálním skladům, které denně dostávají materiál z největšího skladu pletivových panelů na světě, Troaxu ve švédském Hillerstorpu.

Troax distribuuje širokou nabídku vysoce kvalitních a bezpečných řešení po celém světě.

Automatizace a robotika
Dnešní průmyslová prostředí s vyspělými procesy uplatňují přísné bezpečnostní požadavky spolu s omezeným přístupem autorizovaného personálu. Panely z drátěného pletiva od Troaxu se pojí s dobře vyvinutým modulárním systémem, který lze také personalizovat našimi standardními produkty.

Manipulace materiálu a logistika
Troax splní všechny požadavky spojené se skladováním a bezpečností. Jsme jedním z nejvíce upřednostňovaných dodavatelů pro všechny typy průmyslu, od tradičních výrobců, kteří potřebují větší prostor a plynulost ve výrobně, až po instalace vysokého skladování. Můžeme splnit všechny Vaše potřeby a nabídnout Vám kompletní řešení.
.C_PDT_CAT-CTU-2705216550-947644683