PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Tron

(TRON elektronické součástky s.r.o.)

Jsme velkoobchod a oficiální distibutor předních světových značek v oblasti LED diod - Cree a spínaných zdrojů - Mean Well. Specializujeme se na dodávky LED komponent pro všechny druhy LED osvětlení.


Zažádat o informaci

 

Objevila se chyba a zpráva nemohla být odeslánaČást žádosti se neodeslala
Zkuste to prosím znovu
Zkuste to prosím znovu

Podrobné informace o firmě  Tron

Naši činnost lze rozdělit do tří oblastí:

Velkoobchod

Prodej LED diod, LED pásků, LED žárovek a dalších produktů spojených s LED osvětlením. Jsme oficiálním distributorem americké společnosti CREE, světové jedničky v oblasti výkonových LED diod. Dále jsme oficiálním distributorem taiwanské společnosti Mean Well, která se věnuje vývoji a výrobě kvalitních spínaných zdrojů.

Služby

Zakládáme si na tom, že neprodáváme "rohlíky", ale disponujeme velkým know-how a technickou podporou. Mezi naše služby patří technická podpora v projektech, návrh a výroba plošných spojů pro LED osvětlení a simulace nasvětlení prostorů.

Výroba

Pro naše zákazníky disponujeme automatickou osazovací linkou pro plošné spoje a lehkou manuální výrobou pro kompletaci zakázek. Zprostředkujeme i samotnou výrobu plošných spojů a to jak materiálu FR4 tak hliníku.

Naším cílem je vždy navrhnout zákazníkům řešení, v kterém se samotná investice zaplatí do doby uplynutí záruční doby komponent.

Telefon
Zobrazit telefon
Webová stránka
Navštívit Web
E-mail
Poslat Mail
Adresa Běly Pažoutové 1
624 00  Brno
Jihomoravský - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)
Produkty Tron

.C-CTA-2932696341