Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Tron
Tron

Tron

TRON elektronické součástky s.r.o.

Jsme velkoobchod a oficiální distibutor předních světových značek v oblasti LED diod - Cree a spínaných zdrojů - Mean Well. Specializujeme se na dodávky LED komponent pro všechny druhy LED osvětlení.

Brno, Jihomoravský, Ceská Republika

O Tron

Naši činnost lze rozdělit do tří oblastí:

Velkoobchod

Prodej LED diod, LED pásků, LED žárovek a dalších produktů spojených s LED osvětlením. Jsme oficiálním distributorem americké společnosti CREE, světové jedničky v oblasti výkonových LED diod. Dále jsme oficiálním distributorem taiwanské společnosti Mean Well, která se věnuje vývoji a výrobě kvalitních spínaných zdrojů.

Služby

Zakládáme si na tom, že neprodáváme "rohlíky", ale disponujeme velkým know-how a technickou podporou. Mezi naše služby patří technická podpora v projektech, návrh a výroba plošných spojů pro LED osvětlení a simulace nasvětlení prostorů.

Výroba

Pro naše zákazníky disponujeme automatickou osazovací linkou pro plošné spoje a lehkou manuální výrobou pro kompletaci zakázek. Zprostředkujeme i samotnou výrobu plošných spojů a to jak materiálu FR4 tak hliníku.

Naším cílem je vždy navrhnout zákazníkům řešení, v kterém se samotná investice zaplatí do doby uplynutí záruční doby komponent.

Dokumenty ke stažení

  • TRON - Všeobecný velkoobchodní ceník LED komponent pro osvětlení Stáhnout
  • TRON - Ceník podhledových svítidel UFO - downlighty Stáhnout
  • TRON - Ceník signálních LED žárovek pro průmysl Stáhnout
  • TRON - Ceník LED zářivek Stáhnout
.C_PDT_CAT-CTA-2932696341-3470632275