null
null

Ulrich Etiketten

Jeden z předních evropských výrobců etiket, samolepicích i speciálních etiket pro široké spektrum odvětví, se 140 lety zkušeností v oboru.

Vídeň, Rakousko

O Ulrich Etiketten

Jako jedna z předních tiskáren v Evropě, firma Ulrich Etiketten je také kreativní a inovační společností.
Naším principem je otevřenost vůči různým kulturám a úcta a respekt k lidem, ať už jsou to zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé nebo partneři.
Snažíme se být mezi předními firmami ve vývoji výrobků a v používání nových technologií, v organizaci chodu práce a v optimalizaci řetězce hodnot.
Naším závazkem je zacházet s prostředky ohleduplně a šetrně, ať jsou to finanční či materiální zdroje, kreativní síla zaměstnanců nebo přírodní zdroje a životní prostředí.

Naše produkty jsou upotřebitelné v mnoha odlišných odvětvích jako: potravinářský průmysl, nápoje, chemické výrobky, petrochemický průmysl, kosmetika, farmaceutický průmysl, elektronika, logistika a informační technologie, reklamní materiály.

Produkty:

Samolepicí etikety a speciální etikety:
Etikety, nálepky, rukávy, No-Label-Look (vzhled přehledné etikety), vícevrstvé etikety, vonné etikety, sáčky, ražba studenou/ horkou fólií, laminování, holografické etikety, číslování, čárové kódy, ovinovací nálepky papírové či plastové, etikety na víno a nápoje, personalizované etikety, farmakologické etikety, atd.

Tiskárny na výrobu etiket s příslušenstvím, etiketovací systémy

Certifikáty:

ISO 9001

Doporucené firmy Etiketování, identifikace a radiofrekvence

.C-CTU-947645405
null