Uplifter

Vytváří a poskytuje svým zákazníkům řešení pro bezpečné montáže a instalace ve velkých výškách a nepřístupných místech.

Guteneck, Bavorsko, Nemecko

O Uplifter

Na místech, kde jsou ostatní přístroje nebo jeřáby limitovány buď jejich přílišnou velikostí, nepohyblivostí nebo jsou jednoduše příliš drahé, pracuje Uplifter® s těžkými prvky všeho druhu: na milimetr přesně, bez námahy a bezpečně. Tím nabízíme našim zákazníkům maximum efektivity, naše řešení šetří čas, personál a prostředky.

Tato řešení vyžadují špičkové technologie, jako pásové minijeřáby řady MAEDA, zdvihací a manipulační stroje GlasLift® a vynikající vakuovou techniku například od společnosti Wood´s Powr-Grip, které je Uplifter CZ s.r.o. výhradním dovozcem pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Tři inovace, které ve svém segmentu patří mezi lídry na světovém trhu. Nabízíme přepravní, montážní a zdvihací přístroje jako např. vakuové přístroje na sklo, vakuová zdvihací zařízení, zdvihací magnety, vakuové zdvihací přístroje pro sendvičové panely, schodišťové přepravníky a mnoho dalších.

Naše řešení byla úspěšná daleko za hranicemi, například tak byly dodávány minijeřáby MAEDA mimo jiné až do Dubaje, aby tam pomáhaly při výstavbě nejvyšší budovy světa Burj Dubai, v duchu našeho motta:

Efektivita cestou inovace a techniky!

.C-CTU-947644175