Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Stohovatelné přepravky

Stohovatelné přepravky ( SGL)

Produkt firmy Utz

Stohovatelné přepravky ( SGL)

Produkt firmy Utz

Používané především v potravinářském sektoru.

Podrobné informace

Přepravky SGL jsou známé na švýcarském trhu již více než 30 let a splňují veškeré normy Švýcarské logistické asociace (Schweizerische Gesellschaft für Logistik). Tyto přepravky jsou přizpůsobené ke stohování a nacházejí široké využití v potravinářském průmyslu. Velký výběr rozměrů, druhů dna i stěn či možnost vytvoření integrované nakládací jednotky přispívají k jejich univerzálnosti. Výborně se hodí na skladování potravin v obchodech, velkoobchodních prodejnách, v obchodních sítích a potravinářských provozech.
Při plánech na výrobu přepravky SGL série 2000 byly zúročeny všechny zkušenosti s manipulací přepravek na vícenásobné užití v logistických řetězcích. Jsou přizpůsobené automatickým transportním linkám a díky své konstrukci je jejich označování velice snadné. Přepravky SGL splňují všechny hygienické požadavky a nejlépe odpovídají současným logistickým nárokům. Každá přepravka je vybavena:
  • otvory přizpůsobenými automatickým manipulačním systémům
  • kapsou na etiketu
  • označením čárovými kódy
  • děrovanými stěnami
  • mřížkovaným dnem
  • konstrukcí rámu pro snadnější stohování
  • konstrukcí dna proti sklouzávání
Vnější délka (mm) Vnější šířka (mm) Vnější výška (mm)
400 300 145
600 400 145 / 212 / 278

O firmě Utz

Utz

Systémy z umělých hmot určené pro přepravu a skladování.

Trutnov ,Ceská Republika

.P-CTU-947645027