null
null

Vanad

Český výrobce vysoce výkonných CNC strojů nejmodernější kontrukce pro tvarové řezání plechů kyslíkem, plazmou a laserem. Dodáváme i kompletní pálicí pracoviště.

Golčův Jeníkov, Vysočina, Ceská Republika

O Vanad

Společnost Vanad 2000 a.s. je stoprocentně vlastněna českým kapitálem a byla založena v roce 1994.

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů nejmodernější konstrukce pro tvarové řezání plechů kyslíkem, laserem a plazmou, včetně nejpřesnějších a nejvýkonnějších plazmových zdrojů současnosti. Tradice výroby strojů navazuje na více než čtyřicetiletou éru výroby pálicích strojů v bývalém Československu. Za dobu své existence jsme vyrobili a dodali pálicí stroje stovkám spokojených zákazníků doma i v zahraničí. Vlastními silami vyvíjíme originální software a konstrukci se zvláštním důrazem na vysokou kvalitu strojů.

Naším cílem je přinést maximální užitnou hodnotu konečnému uživateli. Díky permanentnímu výzkumu, vývoji, podpořenému obsáhlým know-how, a zkušenostem všech pracovníků firmy přinášíme na tuzemský i zahraniční trh průběžně nová a inovativní řešení řezacích pracovišť. Pružnost a variabilita nám umožňuje se vždy přizpůsobit požadavkům zákazníka a navrhnout pro něj kompletní individuální řešení. Komplexností nabízených řešení se řadíme mezi přední výrobce a dodavatele pálicích strojů nejen na domácím trhu. Zajištění rychlého a profesionálního záručního i pozáručního servisu je pro nás samozřejmostí.

Jsme autorizovaným partnerem nejvýznamnějších dodavatelů technologií termického dělení materiálu. Naší vizí je být světovým dodavatelem v oblasti výroby strojů na termické dělení kovů a přitom si zachovat individuální přístup k zákazníkům. Hodnotami naší firmy jsou priority jako zákazník, etické chování, ochrana životního prostředí, týmová práce, profesionalita, otevřená komunikace, loajalita, hrdost a věrnost firmě, inciativa, inovace a vývoj.

Parametry strojů Vanad umožňují zpracování všech běžně dostupných materiálů určených pro řezání plazmou a autogenem. Stroje vynikají jednoduchou obsluhou a snadnou a rychlou přípravou dat. Pro účely tvarově a na přesnost velmi náročného řezání jsou vybaveny řadou speciálních nástrojů vyvíjených na základě dlouholetých zkušeností vlastním vývojovým týmem firmy. Jedinečnost námi poskytovaných řešení dává našim zákazníkům široké spektrum využití a tím i možnost získání konkurenční výhody na trhu.

Při konstrukci a výrobě je pro nás samozřejmostí využití nejmodernějších technologií pro zaručení dokonalé funkce stroje. Vysoká tuhost, výborná dynamika, maximální přesnost vedení portálu i suportů s kvalitním stíráním vodicích ploch - to jsou vlastnosti, které předurčují stroje Vanad pro nasazení i v těch nejnáročnějších provozech s maximálními požadavky na produktivitu řezání a kvalitu výpalků.

.C-CTU-1339229366
null