null
null

WANZL

Kompletní vybavení prodejen, regálové systémy, zařízení pro logistiku a průmysl.

Hněvotín, Ceská Republika

O WANZL

Historie firmy Wanzl je historií neustálého vývoje a inovací. V roce 1950 vyvinul Rudolf Wanzl prototyp nákupního vozíku, který prošel řadou vylepšení a změn a je používán dodnes. V současnosti je Wanzl největším výrobcem nákupních vozíků na světě. Firma ročně vyrobí a prodá přes 2 miliony kusů různých typů. Po desetiletí jsme hledali v naší firmě vždy nové cesty vývoje, týkající se komfortního nákupu a prodeje. Ty určovaly standard v obchodní branži, který se stal pro zákazníky na celém světě naprostou samozřejmostí. Jsme globálně působícím partnerem obchodních řetězců i firem a podařilo se nám vytvořit značku Wanzl jako synonymum pro kvalitu a dostat ji do povědomí i v jiných oblastech podnikání.

Velkou pozornost věnujeme už několik desetiletí výrobkům určeným pro oblast logistiky a průmyslu.

Stěžejním bodem naší práce jsou řešení, která vycházejí vstříc individuálním požadavkům zákazníků a splňují jejich vysoké nároky.

Wanzl disponuje sedmi výrobními závody, a to v Německu, Francii, Číně a České republice. Pobočky a obchodní zastoupení po celém světě garantují bezprostřední blízkost k zákazníkům, což byl od samého počátku vytčený cíl.

Pobočka firmy Wanzl pro Českou republiku byla založena v roce 1991 v Olomouci.

V roce 1996 se ve vlastních budovách v Hněvotíně u Olomouce otevírá i výrobní závod.
Česká pobočka WANZL spol. s r.o. má dnes kolem 200 zaměstnanců a je schopna řešit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

V roce 2006 byl rozšířen výrobní závod o další výrobní halu a galvanovnu, takže z továrny vycházejí hotové, povrchově upravené výrobky.

Kancelář firmy je zákazníkům k dispozici i v Praze, pobočka pro Slovenskou republiku má sídlo v Seredi.

Doporucené zprávy WANZL

Doporucené firmy Paletové, vysokozdvižné a skladové vozíky

.C-CTU-947644102
null