null
null

Wide Range

Nabízíme kompletní řešení v oblasti průmyslové automatizace, především pro balící a etiketovací procesy.

Cusago, Milano, Itálie

O Wide Range

Wide Range byla založena v roce 1993. Samotné jméno vyjadřuje poslání firmy: nabízet "wide range of solutions", tedy "širokou škálu řešení" v oblasti průmyslové automatizace zaměřené především na obalový a etiketovací sektor. To vedlo společnost k řešení problémů, jejichž složitost často vyžadují specifická řešení navržená na základě požadavků zákazníka a v závislosti na typu produktu, který má být zpracován.

V průběhu let. Wide Range vyvinula kompletní řadu systémů pro kontrolu motorů s postupnými otáčkami, ovládacích jednotek pro lineární a rotační etiketovací strojky s motory s postupnými otáčkami a řadu tiskáren/aplikátorů etiket se systémem aplikace pístem nebo proudem vzduchu.

V současnosti jsme již nainstalovali více než 10.000 automatických zařízení na 5 různých kontinentech, kde máme zastoupení 25 různými dodavateli.

V posledních letech jsme do našeho portfolia přidali kompletní řadu podavačů a navíječek samolepících etiket, které distribuujeme do 13 různých zemí.

Wide Range poskytne svým zákazníkům kompletní služby - od analýzy požadavků zákazníka, až po dodání konečného řešení. Zabýváme se zejména těmito činnostmi: vývojem elektronických zařízení s využitím nejmodernějších CAD systémů, vývoj softwaru pro mikroprocesory, montáž karet, testování, plnění požadavků na kvalitu a uvádění výrobků na trh.

Doporucené firmy Etiketování, identifikace a radiofrekvence

.C-CTU-947645405
null