PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Zarges

(Zarges CZ, s.r.o.)

Více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu, určeného pro široké použití od průmyslu a živností až po armádu či služby.Podrobné informace o firmě  Zarges

Firma ZARGES je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost - od konstrukce až po konečnou detailní úpravu. Naše výrobky splňují příslušné normy a bezpečnostní předpisy, vysoký standard kvality je certifikován podle normy DN ISO 9001 / EN 29001. Jsou koncipovány pro použití v nejrůznějších oblastech.
Značka ZARGES má více než sedmdesátiletou tradici a zúročuje zkušenosti se zpracováním hliníku a produkcí výrobků z hliníku a jeho slitin.

Výrobní a obchodní aktivity v oboru „technika pro práci ve výškách“, ve kterém patří firmě Zarges vedoucí postavení v Evropě, zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu, určeného pro široké použití od průmyslu a živností až po armádu či služby. Nabídka žebříků obsahuje jak hliníkové žebříky mnohoúčelové, výsuvné, kloubové a řadu dalších konstrukčních typů, tak i speciální žebříky sklolaminátové, stejně jako tradiční dřevěné. Mnohostranně použitelná, vysoce zatížitelná a odolná, ale především stoprocentně bezpečná lešení jsou prováděna s pohyblivým rámem, s výložníky nebo jako sklapovací.

Dalším významným oborem firmy Zarges je „logistika a logistické systémy“. Přepravky a bedny Zarges se staly vyhledávaným prostředkem pro balení a přepravu elektronických přístrojů a mnoha druhů jiného citlivého materiálu. Kromě výjimečných vlastností hliníku, jako jsou vysoká pevnost a odolnost při velmi nízké vlastní hmotnosti, využíváme při balení také promyšlených systémů výplní a vložek do beden. Rovněž vodotěsnost a magnetická netečnost jsou důležitými vlastnostmi beden značky Zarges, zaručujícími Vaši jistotu při ukládání a přepravě cenných a citlivých přístrojů. Novinky ve výrobním programu prezentujeme každoročně v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Hněvkovského 87
617 00  Brno
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty Zarges

.C-CTU-4293488382