null
null

ZDO

Zpracování dřevěného odpadu a prodej palivového dřeva.

Kralupy nad Vltavou, Ceská Republika

O ZDO

Naše firma se zabývá zpracováním dřevní hmoty,prodej dřevní štěpky a prodejem palivového dřeva. Zajišťujeme rizikové kácení, odborný prořez a bezpečnostní vazby stromů.

Prodej palivového dřeva

Nabízíme prodej dřeva určeného především na palivo. Jedná se o palivové dřevo přímo z těžeb. Palivové dřevo, nebo dřevo do krbu je prodáváno jak dalším zpracovatelům tak i koncovým spotřebitelům. Koupí našeho palivového dřeva výrazně ušetříte oproti nákupům v hobby marketu nebo u dalších překupníků.

Péče o stromy

Provádíme výsadby stromů. Dále odborné, výchovné, udržovací, zdravotní, bezpečnostní a redukční řezy. Ošetření dutin, kácení, úklidové práce.

Štěpkování

Štěpkujeme veškeré dřevní odpady: krajiny, palety, odřezky, klest, celé kmeny do průměru 20 cm.Cena za štěpkování je smluvní dle dohody. Zajišťujeme kompletní služby v této oblasti včetně vyvážení klestu, štěpkování a dopravy štěpky k zákazníkovi.

Prodej dřevní štěpky

Dřevní štěpku nabízíme k prodeji k energetickému využití vhodnou jako palivo do elektráren či tepláren, ale i jako přírodní hnojivo do záhonů, což je alternativa mučovací kůry.

Výkup dřevní štěpky

Dřevní štěpku zároveň vykupujeme. Cena za vykoupenou štěpku je smluvní, podle kvality a množství. Při větším množství jsme schopni zajistit vlastní dopravu.

Ostatní dřevní odpad

Další dřevní odpad lze uložit na našem sběrném dvoře v Kralupech nad Vltavou. Musí se však jednat o čisté dřevo.

Doporucené firmy Energetika a životní prostředí

.C-CTU-2705050554
null