PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

Zetes

(ZETES Solutions CZ s.r.o.)

Komplexní řešení pro práci mobilních pracovníků v terénu, ve skladech a výrobě, sledování a kontrolu toku zboží, tiskárny a snímače čárových kódů a RFID technologie pro logistiku...Podrobné informace o firmě  Zetes

Mobile Computing
ZETES poskytuje komplexní řešení pro práci mobilních pracovníků v terénu, ve skladech a výrobě, sledování a kontrolu toku zboží, tiskárny a snímače čárových kódů a RFID technologie pro logistiku a průmyslové prostředí.

RFID Technology
Implementujeme řešení pro automatickou identifikaci zboží, výrobku a osob na bázi technologie čárových kódů a RFID tagů. Nedílnou součástí je veškerý sortiment samolepících štítků, visaček a barvicích pásek.

Core IT Ifrastructure
ZETES poskytuje kompletní řadu produktu a provázaný systém služeb pro zajištění trvale dostupného provozu vaší IT infrastruktury. Jejich kvalita a ekonomická opodstatněnost je prověřena léty provozu nejenom u celosvětově renomovaných klientů, ale i u řady menších a středně velkých firem.

O firmě ZETES
ZETES je moderní IT společnost se silným postavením na trhu. Důkazem je dlouhý seznam spokojených klientů a významných referencí. Cílem společnosti ZETES je zvyšovat efektivitu a výkon podnikání našich zákazníků.
Spokojenost klientů je jedním ze základních pilířů našeho trvalého růstu a tím i celkového úspěchu naší společnosti. Ctíme zásadu za všech okolností podávat profesionální výkon.

ZETES je Intermec Honour Premier Partner s akreditací pro RFID technologie a akreditovaným servisním střediskem firmy Intermec pro záruční i pozáruční servis.
ZETES je akreditovaným partnerem firem IBM, HP, CISCO a Microsoft.

Certifikáty kvality ISO 9001:2000
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Lužná 716 / 2
166 60  Praha 6
ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Tiskové zprávy Zetes

Intermec CN50

21/10/2009, EVERETT, Wash. - Intermec CN50 - nový standard v oblasti mobilních počítačů. Jediný průmyslový mobilní počítač s 3.75G UMTS radiem

Produkty Zetes

.C-CTU-947645405