Tyto stránky používají cookies první strany i třetích stran, abychom vám poskytli větší komfort a lepší služby. Jestliže budete dál procházet tyto stránky, máme za to, že souhlasíte s jejich používáním. Pro více informací navštivte naše Zásady používání cookies

Společnost Intermec uvedla na trh nový průmyslový mobilní počítač, který svými parametry překonává všechna očekávání.

Jedná se o mobilní počítač s operačním systémem Windows Mobile 6.1, integrovaným snímačem čárového kódu (1D i 2D) a s integrovaným fotoaparátem kapesních rozměrů.
Samozřejmostí pro všechny mobilní počítače Intermec této kategorie jsou široké komunikační možnosti počínaje Bluetooth® v2.1 +EDR, přes integrovaný WiFi adapter 802.11b/g až po jedinečné 3.75G UMTS/HSUPA rádio (850, 1700,1900, 2100 MHz) s maximálními přenosovými rychlostmi pro Uplink - 2.0 Mbps a pro Downlink - 7.2 Mbps.
Dále je jednotka vybavena integrovaným GPS a digitálním kompasem, který umožňuje nejen sledovat aktuální pozici ale také směrovou informaci i pokud jednotka není v pohybu.
Integrovaný akcelerometr detekuje pohyb jednotky a dynamicky překlápí display podle toho, v jaké pozici se jednotka nachází. Z hlediska ergonomie představuje CN50 vysoký standard včetně volitelné numerické či plně alfanumerické klávesnice.
Pro jednotku CN50 stejně jako pro všechny ostatní mobilní počítače Intermec je k dispozici podpora pro Skynax R7.

Po technické stránce je zařízení vybaveno hlavním procesorem ARM 11 @ 528 MHz, samostatným procesorem pro ovládání rádia (Radio Processor ARM 9 @ 528 MHz) a dále samostatným procesorem pro zpracování dat z integrovaného snímače čárových kódů.

Paměť jednotky zahrnuje 128 MB RAM, 512 MB Flash ROM, LCD display 3.5", 240 x 320 pixel (QVGA) trans-reflective TFTLCD, 65,536 (16bit RGB) colors s LED podsvícením.

CN50 nabízí (stejně jako nové jednotky CN4/CN4e) jednu výjimečnou schopnost - eMDI, neboli enhanced Mobile Document Imaging. Pokud uživatel CN50 potřebuje v terénu naskenovat jakýkoli dokument až do formátu A3, může využít speciální vlastnost integrovaného snímače čárového kódu, který ve spolupráci se softwarem eMDI umožní pořídit kvalitní naskenovanou verzi papírového dokumentu, kterou lze přenést do centrály a archivovat jako jakýkoli jiný dokument naskenovaný na stolním deskovém skeneru. Tuto vlastnost nenabízí žádný jiný konkurenční přístroj!

Rozměry CN 50 jsou 15.4 x 7.4 x 2.8cm - hmotnost celého mobilního počítače včetně baterie je neuvěřitelných 340g.

CN50 lze trvale provozovat v teplotách od -10°C do +50°C, zařízení odolává pádům z výšky 1.5m dle MIL-STD 810G a je odolné dle IP54 - je chráněno před prachem a je odolné proti stříkající vodě (CN50 můžete zahrabat do jemného písku a poté opláchnout tekoucí vodou...).