PRŮMYSLOVÝ KATALOG
 

ZRUP

(ZRUP Příbram a.s.)

Výroba a prodej obytných, skladových, sanitárních a technických modulů a kontejnerů. Vhodné pro stavbu RD, ubytoven, škol, školek, kanceláří, prodejen, sportovišť, skladů a dalších modulových sestav.Podrobné informace o firmě  ZRUP

Tradiční český výrobce obytných buněk s dlouholetými zkušenostmi s dodávkou montovaných modulárních staveb.

Modulární systémy z obytných buněk jsou běžnou praxí stavebnictví na poli světové architektury. V České republice se stále rozšiřuje škála jejich uplatnění i množství realizovaných staveb. Systém modulární výstavby ZRUP se opírá o základní buňky různých rozměrů, z kterých je možné skládat nekonečné množství variant na základě požadavku zákazníka, ale i na základě dalších ukazatelů, jako jsou podnebné podmínky, urbanistické řešení místa výstavby, ale i druh a typ terénu, kde projekt má vzniknout. Moduly jsou otevřený systém, který umožňuje kdykoliv připojovat a odpojovat další buňky, tak aby vždy byly zajištěny měnící se požadavky uživatele na rozsah objektu.  

Kdykoliv je možné moduly oddělit a přesunout na jiný pozemek, bez újmy na kvalitě provedení stavby a bez dlouhých stavebních prací.

Certifikáty kvality Certifikát ISO 9001:2001, Certifikát systému řízení výroby, Certifikát jakosti svařování
Telefon
Zobrazit telefon
Adresa Žežická 522
261 01  Příbram
Středočeský - ČESKÁ REPUBLIKA
(Pro zobrazení mapy klikněte zde)

Produkty ZRUP

.C-CTU-2932696341